METAMORFOZA MAŁEJ KOMODY NA BIŻUTERIĘ Z FIRMĄ NEWCOLOURS

By Karolina Zielińska - 12:52:00

Małe zmiany dają duży krok do czegoś nowego i oryginalnego, a najbardziej cieszy fakt, jeśli wykonasz to zupełnie sama. To nie jest wcale takie trudne jak się wydaje, a mieszkanie zyska na oryginalności ... Do it yoursefl !! W dzisiejszym poście zaprezentuję Wam metamorfozę małej komody na biżuterię, która w pierwotnej kolorystyce nie pasowała do mojego wnętrza i stylu. Postanowiłam z tym coś zrobić i tak oto powstała komódka w niebanalnym połączeniu kolorystycznym z pomocą firmy Newcolours


W ramach współpracy otrzymałam dwie puszki farby w kolorze wiosennej mgły i waty cukrowej o pojemności 900 ml. Farby mają delikatny i przyjemny zapach. Konsystencja idealnie gęsta o bardzo dobrej pigmentacji. Pełne krycie już po 2 warstwach. Farba bardzo szybko wysycha i w krótkim czasie możemy cieszyć się nowym mebelkiem. Do malowania komody użyłam małego wałka malarskiego i pędzelka do wykończenia trudniejszych elementów. Ten produkt idealnie sprawdzi się do drewna, metalu, płytek ceramicznych, szkła czy tworzyw sztucznych. 


Farby są odporne na warunki atmosferyczne. Nie łuszczą się i nie pękają. Są bezpieczne w stosowaniu, nietoksyczne i niekapiące. Farby posiadają certyfikat, dzięki któremu możemy pomalować zabawki czy meble dziecięce. W gamie kolorystycznej dostępne aż 22 kolory, także każdy z Was z pewnością znajdzie odpowiednią barwę dla siebie. Farby są dostępne w dwóch pojemnościach 200 ml ( 15.50 zł ) i 900 ml ( 56.90 zł ).


Na zakończenie efekt przed i po. Mam nadzieję, że moja metamorfoza przypadnie Wam do gustu. Mi osobiście bardzo się podoba to połączenie kolorystyczne. Teraz komódka pasuje do reszty mebli i dodatków. 


Dajcie koniecznie znać w komentarzu co myślicie o tej przemianie :) Zachęcam Was również do przejrzenia oferty Producenta.

Facebook - KLIK
Sklep - KLIK


 

  • Share:

You Might Also Like

2 komentarze

Dziękuję, że ze mną jesteście i mnie wspieracie, każdy komentarz motywuje mnie do dalszej pracy. <3