ŻÓŁTE DETALE WE WNĘTRZACH

By Karolina Zielińska - 18:12:00

Nasycone kolory zyskują na popularności. Barwa żółta to subtraktywny kolor podstawowy. Ten kolor nada charakteru i ożywi każde, nawet najmniejsze wnętrze. Żółć jest kolorem emocji, wyzwalającym w nas optymizm i entuzjazm. Z początku sceptycznie byłam nastawiona wdrążając ten kolor do pokoju moich dzieci, ale zdecydowanie był to dobry wybór. Pokój wygląda rewelacyjnie, co zaprezentuję Wam na blogu w niedalekiej przyszłości. Dziś pokażę Wam kilka inspiracji znalezionych w internecie i na Instagramie. Mam nadzieję, że przypadną Wam one do gustu. Mnie osobiście urzekły ! 


Spójrzcie tylko jak w prosty sposób można rozświetlić pokój dziecięcy, salon czy nawet sypialnie. Wystarczy tak nie wiele by pomieszczenie uzyskało swój osobisty urok i charakter. Nic więc dziwnego, że ten kolor stał się ostatnio hitem internetu, wystroju wnętrz i aranżacji. Sama osobiście zakochałam się w tej barwie i nie żałuję swojej decyzji wybierając dodatki, naklejki ścienne czy inne detale do pokoju moich chłopców. 


 Koniecznie dajcie znać w komentarzu czy Wam również podoba się ten kolor lub jaki gości w waszych mieszkaniach/domach ? Jestem ciekawa waszych odpowiedzi. Będzie mi również miło gdy zostaniecie ze mną na dłużej i zaobserwujecie mój blog. Pozdrawiam i buziaki... Do następnego :) 


 

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję, że ze mną jesteście i mnie wspieracie, każdy komentarz motywuje mnie do dalszej pracy. <3